EvaMária

M.R. Štefánika 9, Sereď

ŠITIE ZNAČKOVÝCH SVADOBNÝCH ŠIAT NA MIERU

So svadobnými a spoločenskými šatami Salónu Evamária budete mať zaručený úspech. Spolupracujeme s uznávanými svetovými značkami ako je anglická značka HADASSA, španielska značka TINA VALERDI, talianska značka ANETTE MORETTI. Svadobné šaty zo Salónu EvaMária sú ušité z vysokokvalitných materiálov. Každým šatám sa venuje jedinečná pozornosť, aby vyzerali dokonale. Svadobné šaty salón Evamária nakupuje priamo od výrobcu, preto si naše zákazníčky môžu vychutnať bláznivo nízke ceny, za šaty, za ktoré by inde zaplatili majland len za ich požičanie.

Každá nevesta musí pamätať aj na množstvo malých detailov, ktoré vytvoria dokonalý očarujúci výsledok. A preto u nás nájdete aj širokú ponuku: – svadobných opaskov, – tradičných kamienkových čeleniek príp. koruniek do vlasov, – v súčasnosti veľmi moderných kvetovaných čeleniek, – rôznych druhov a typov závojov, spodničiek i boleriek, – obzvlášť dbáme na bohatý výber popolnočných šiat, príp. šiat na redový tanec.

Oblečú sa však u nás aj páni, pre ktorých sme pripravili: – hodvábne košele, – kravaty a motýliky. Čoskoro pribudnú k našej ponuke aj nádherné obleky.

Určite si vyberiete aj zo širokej ponuky: – svadobných šperkov, – svadobných pohárov s pieskovaním.

Priveďte k nám aj svoje družičky, ktoré určite nájdu strih i typ šiat vhodný pre všetky typy postáv. Nezabúdame ani na najmenších svadobčanov. Preto ponúkame aj šaty pre malé „princezné“.

Kliknite do nášho e-shopu na www.salonevamaria.eu alebo osobne navštívte Salón EvaMária v Seredi alebo niektorých z našich partnerov.