FlorDeLuxe

Značka FlorDeLuxe s pôvodným sídlom na Tenerife, už 6 rokov pôsobí aj u nás na Slovensku a ponúka nový a exkluzívny pohľad na kvetinový dizajn. Naším cieľom je vytvárať neodolateľné a kreatívne kvetinové dekorácie a spojiť eleganciu s pocitom ozajstného luxusu. 
Využívame svoje odborné skúsenosti, ktoré sa snúbia s originalitou a obrovskou vášňou pre detail. Ponúkame výnimočné kvetinové riešenia pre výnimočných ľudí.
S našou pomocou nájdete ideu a nosnú myšlienku o celkovom výraze vášho veľkého dňa. Preto kladieme veľký dôraz od samotného začiatku na osobnú komunikáciu, aby aj kvetinové aranžmá vystihovalo vaše osobnosti a temperament. Veľkolepý a nezabudnuteľný dojem vždy vychádza z dokonale prepracovaných detailov. Či už si zvolíte štýl vašej svadby moderný, elegantný, vintage, vtipný, extravagantný, alebo romantický, sme pripravení “namiešať” Vám tú najvhodnejšiu kombináciu farieb, kvetov a doplnkov. Ponúkame Vám kompletné nadekorovanie vašej svadby od svadobnej kytice, pierka pre ženícha, výzdobu kostola či reštaurácie, auta, kytičiek pre družičky, výzdobu obradu v exteriéri, kvetinové slavobrány, nádherné ornamenty z lupienkov kvetov až po originálne detaily ako sú kvetinové náramky, vankúšik na svadobné prstienky zo živých kvetov, venček, či kvetinový doplnok do vlasov. Samozrejme Vám k výzdobe doladíme menovky, menu, či samotné svadobné oznámenia. Nezabudnuteľná atmosféra voňavých kvetov, prežiarená svetlom sviečok je investícia, ktorú oceníte spolu s vašimi najbližšími aj po mnohých rokoch, listovaním v svadobnom albume.